Logo

VITAJTE VO VODÁRENSKOM MÚZEU
Naše expozície a záhrada sú otvorené.

Vodárenské múzeum

Vodárenské múzeum sídli v historických priestoroch prvej čerpacej stanice v Bratislave. Múzeum je súčasťou vodárenského areálu v Karlovej Vsi, ktorý je jedinečný vzdelávací a oddychový priestor so zachovanou technickou funkčnosťou. Na ploche troch hektárov sa nachádza Vodárenské múzeum, Vodárenská záhrada a moderná vodárenská infraštruktúra vrátane čerpacej stanice pitných vôd.

Múzeum a expozície

Múzeum sídli v pôvodnej čerpacej stanici z roku 1886. Odkryte históriu bratislavskej vodárne a spoznajte cesty vody v interaktívnej expozícii múzea. Dozviete sa zaujímavé informácie o tom odkiaľ a ako sa dopravuje voda do našich domácností.

Zobraziť viac
Múzeum a expozície

Prenájom priestorov

Zrealizujte svoje podujatie v industriálnom priestore historickej vodárne. Vaše konferencie, firemné akcie alebo svadby získajú nezameniteľnú atmosféru. Priestor je vhodný až pre 300 osôb. Dohodnite si s nami obhliadku priestorov.

Zobraziť viac
Prenájom priestorov

Vodárenská záhrada

Príďte sa zrelaxovať do jednej z najatraktívnejších záhrad v meste, v blízkosti Dunaja. Výhľad na celý areál poskytuje malý vodojem s vyhliadkou. Záhrada má svoju oddychovú aj aktívnu zónu a je súčasťou areálu múzea.

Zobraziť viac
Vodárenská záhrada